כשהיינו קטנים, כל מה שרצינו זה ללכת עם חברים ולרוץ במגרשי המשחקים ולא רצינו להתקרב אפילו למיטה שלנו שמא יתחלף לו עוד יום, והיום, בגילאים 30+ כל הנוער שפעם שיחק לו במגרשים, מחפש לו מקום לשים את הראש אפילו אם מדובר בלו ושעה אחת של שקט נפשי ורגוע.

בתי המלון אשר מחולקים להם בצפון הארץ, כולם יכולים להגיד שהם מדהימים ומלאי חוויות, אבל אם אנחנו לא מחפשים לבלות כמה ימים בצפון אלא רק לנוח קצת ולצאת מהשגרה שלנו, גם אנשי ההייטק וגם אימהות אשר כל היום בבית, גם הם, אלו שכולם טוענים שנחים הרבה, דווקא הם צריכים את זה יותר מכולם.

הרעיון של צימר לפי שעה, הוא רעיון מושלם לכל אלו שצריכים בעצם רק כמה רגעים מחוץ למציאות השגרתית שלהם שלפעמים כובלת מדי, וגם אם היא מדהימה עבורם, זה עדיין עניין של שגרה ושגרה נועדה להישבר מדי פעם.

אחרי הכל, אנחנו רוצים שקט בשביל להטעין את מצבר הכוחות שלנו ולהתחיל מחדש, משהו שאנחנו עושים בעצם כל לילה בשינה, אז מה קורה לאלו שצריכים קצת יותר מכמה שעות של שינה? צימרים לפי שעה יכולים להיות הפתרון המושלם, צימרים שמגיעים אליהם רק כשרוצים לשים קצת את הגוף שלנו למנוחה קלה להטענת מצברים אמיתית.

כמה רעיונות מושלמים לקחת צימר לפי שעה בצפון

  • נחל אל על – אשר נותן לנו מפלים מדהימים (המפל הלבן והמפל השחור) אשר מרהיבים ונותנים לנו לרחוץ בהם ולו לשעה או שעתיים, אז ללא ספק שווה להגיע לשם ולו לכמה שעות ליהנות מהאטרקציה לפני שחוזרים לצימר
  • נחל זוויתן – הנחל הארוך שבגולן, עם מספר בריכות שאפשר להיכנס אליהם בשמחה, רק אל תשכחו, לדאוג לבדוק מזג אוויר על מנת לא להיכנס לשטחים שעלולים להיות מוצפים בהמשך החורף
  • נחל שופט בעמק השלום – מסלולי הליכה מעולים לשעה או שעתיים (אפילו נגישים לנכים) ומעולים לחוויות קצרות, מושלם לכאלו שרוצים לאחר מכן לחזור לצימר לפי שעה בצפון ולנוח קצת לפני שחוזרים הביתה
  • שייט עצמאי בכנרת – אטרקציה מעולה לזוגות ומשפחות, למידע נוסף היכנסו לאתר של חווימה.

אם מסתכלים בסופו של דבר על נושא הנופש, זה הכל תלוי בכם, האם אתם רוצים לנפוש לכמה ימים עם תכנונים כאלו ואחרים שעושים לכולנו כאבי ראש או שמא אנחנו רוצים לעשות גם נופש של כמה שעות בודדות (כמו למשל ללכת לאחד הנחלים המדהימים האלה שמחכים לנו בצפון הארץ) עם אבזור מושלם לכל נופש (ג'קוזי, בריכות, יינות מעולים של הצפון ואף טלוויזיה להירגע עם סרט רומנטי עם בת / בן הזוג שלכם).

נופש לא אמור להיות ממוספר לפי שעות, נופש צריך להיות כאשר אנחנו רוצים לצאת קצת מהמציאות היום יומית שלנו ובסך הכל, כמה שפחות סידורים וכמה שפחות דאגות למשהו שצריך להביא בדיוק את ההפך – שקט נפשי והרבה מאוד רוגע.