ספא הוא מועד מצוין שבו אנו יכולים להתרווח בנחת, להתנתק מעט מן המציאות היומיומית ופשוט להתמסר אל הגוף והנפש. אך אם ננסה לרגע לפרק את הגורמים שהופכים את הספא לכה אהוב ומרגיע, הרי שזהו העיסוי המקצועי ולא פחות מכך גם האווירה הסובבת אותו.

מתחמי ספא רבים שמים דגש ניכר על יצירת אווירה באמצעות עיצוב מרגיע ומוזיקת רקע נפלאה. אי לכך, אפשר רק לדמיין עד כמה האווירה תהיה מושלמת ונפלאה כאשר הספא ממוקם ממש בתוך הצפון האהוב והפסטורלי.

ראשית, תכננו היטב את האזור המדובר

כאשר מתכננים יום כיף בצפון, ניתן למצוא ספא מפנק בחיפה וניתן למצוא ספא יוקרתי בצפת. שני המתחמים בהחלט יכולים לספק את העבודה, אך מדובר בשני אזורים מרוחקים ושאינם יכולים להילקח בחשבון במסגרת אותו הטיול.

על כן, הקפידו לחשוב קודם כל היכן אתם רוצים לטייל בצפון ואם מדובר בצפון הקרוב או שמא בצפון המרוחק של אזור העמקים והגליל. הגעתם למסקנה היכן תרצו לטייל? מעולה! עתה הגיע השלב שבו עליכם למצוא אטרקציות מגוונות שונות שיהפכו את היום לחוויה בלתי נשכחת.

לפתוח את היום עם קפה בנסיעה

מרבית מתחמי הספא מציעים ארוחת בוקר מפנקת במסגרת החבילה. נשאלת השאלה האם לנסוע הישר אל מתחם הספא נסיעה ממושכת, או שמא לערוך עצירות למנוחה, התרעננות והנאה מן הנוף. אנו ממליצים לכם להפוך את הנסיעה לספא לטיול בפני עצמו. אם אתם מגיעים מאזור המרכז או מחוז ירושלים, הקפידו לקבוע את העיסוי לשעות מאוחרות יחסית וצאו בשעות הבוקר המוקדמות כדי להספיק ולהגיע לארוחת הבוקר.

בנסיעה אפשר להרגיע מעט את הבטן המורעבת ולעצור יחד להתרעננות בבית קפה על הדרך או פינת התרעננות בתחנת הדלק הקרובה.

הגעה למתחם הספא

הקפידו לבחור את הספא שלכם בצפון יחד עם נוף מהמם שיאפשר לכם ליהנות מן האזור הפסטורלי במלוא הדרו. בחיפה ישנם מתחמי ספא המצויים על רכס הכרמל ואשר מקנים תחושת ניתוק בטבע ותצפית נהדרת על הים התיכון, ובאזור צפת והגליל תוכלו למצוא שפע של מתחמי ספא הצופים אל העמקים.

התרווחו יחד עם בן או בת הזוג, תיהנו מארוחת בוקר מפנקת והתמסרו אל השלווה והשקט שבעיסוי מקצועי.

ומה עושים לאחר מכן?

לאחר שמיציתם את מתקני ספא, חפשו אחר אטרקציה או שתיים המצויות בקרבת המקום. כך לדוגמה, לצד ספא בצפת, ניתן לנסוע לאגמון החולה המציע נסיעה על גבי קולנועית במרחבים טבעיים העשירים בבעלי כנף מרשימים.

באזור חיפה, ניתן לנסוע לבקר בזיכרון יעקוב או לחילופין לפקוד את אתרי הטבע הקרובים דוגמת מאגר גלעד אשר מתמלא במים, צמחייה עבותה וגבעות מוריקות הצצות מכול פינה.

מספיק שתיהנו מן הנסיעה צפונה, הספא ועוד אתר טבע אחד, כדי שתשובו הביתה כשאתם תשושים אך מרוצים ורוויים בחוויות חדשות וזיכרונות מתוקים.