כשאנחנו בוחרים לארגן פעילות עבור יום כיף למשפחה, עלינו לחשוב על כל פרט ופרט. אנחנו צריכים לקחת בחשבון את הנסיעה אל המקום בו תיערך הפעילות, אנחנו צריכים לחשוב מה בדיוק נאכל במקום, איך תיראה הפעילות וכן מה נעשה אחרי שהיא תסתיים. הכל צריך להיות מסודר, מתוכנן בצורה מלאה בשביל שהיום יהיה מהנה ובלתי נשכח.

באופן טבעי, כשאנחנו מבקשים או מתבקשים לארגן יום כיף, עלינו לחשוב על פעילות שיכולה להתאים לכל בני המשפחה, בנים ובנות, בכל הגילאים. רצוי גם שכולם יוכלו ליטול בה חלק במקביל, ושתהיה זו פעילות שתחייב שיתוף פעולה בין המשתתפים, באופן חוויתי ושונה מכל מה שהם מכירים מהיום יום שבשגרה.

לייזר טאג ביער זה הפתרון בשבילנו

אחת האופציות הפופולאריות לפעילות יום כיף משפחתי, הוא לייזר טאג ביער. מדובר על פעילות שמקורה בכלל בצבא האמריקאי בשנות השבעים, אז היה נהוג להשתמש בפעילות זו ככלי לאימונים ועם השנים הוא היא הפכה להיות פעילות אזרחית פתוחה לכולם.

הרעיון של לייזר טאג ביער הוא, שכל המשתתפים מקבלים כלי נשק תקניים ובטוחים אשר יורים לייזר, וכן ביגוד מתאים. הם נכנסים למתחם המזכיר במראה ובסגנון שדה קרב אמיתי, מתחלקים לשתי קבוצות, כאשר המטרה של כל קבוצה היא להוציא כמה שיותר שחקנים מהקבוצה היריבה. מי שנשאר אחרון מנצח.

לייזר טאג ביער זו פעילות מאוד פופולארית בקרב משפחות, מקומות עבודה, תלמידים, חיילים ובקרב קבוצות אחרות. זו פעילות שיוצרת אדרנלין, דורשת שיתוף פעולה בין חברי הקבוצה, יצירתיות, תחכום והיא אכן מתאימה לכולם, מילדים קטנים ועד לאנשים מבוגרים.

מה נעשה אחרי הפעילות?

אחרי שמסיימים פעילות של לייזר טאג ביער, סביר להניח שאנחנו נרגיש תשושים ועייפים. לכן, זה רעיון טוב להזמין מקום בספא קרוב למתחם ולבלות בו את השעות הקרובות. זה יכול להיות ספא הכולל טיפולים אישיים, דוגמא עיסויים או טיפולי פנים שונים, וזה יכול להיות ספא שכולל בתוכו גם ג'קוזי, סאונה ואמצעים אחרים.

זה רעיון טוב ללכת לספא אחרי אטרקציה שכזו, מאחר וסביר להניח שהגוף שלנו יהיה עייף לדברים אחרים, אנחנו נרצה לנוח ולהתאושש מכל המאמץ שהשקענו. מעבר לכך, אין ספק ששהות בספא, אפילו אם מדובר בשהות של מספר שעות, תעזור לנו להמשיך וליהנות מיום הכיף המשפחתי. בפרט אם אנחנו נדאג שבספא יספקו לנו ארוחה ונוכל לישון קצת.

חשוב להדגיש, פעילות כמו לייזר טאג ביער לא מחייבת אותנו להיות בכושר של חיילים קרביים, אך היא בהחלט דורשת מאיתנו להתאמץ. לכן השילוב בין מאמץ ואחר כך מנוחה ופינוק בספא, הוא משתלם, בפרט אם בוחרים מקום קרוב שלא מחייב נסיעה ארוכה וכן אם מדובר בספא שממוקם במקום יפה עם אווירה נעימה וצוות מקצועי שידע לספק לנו טיפולים איכותיים.