יתרונות הספא לטיפוח הגוף ולשלוות הנפש

טיפוח שלוות הנפש וטיפוח הגוף חשובה לא פחות מביקורים סדירים אצל הרופא. לכל אחד מאיתנו יש את ציפור הנפש שלו שמצליחה לגרום לכל יום רע שעובר עלינו להפוך לרגוע ושלו יותר. בין אם זה הציפייה של טיסה לפיליפינים, נגינה ושמיעת מוזיקה או אפילו ספא שמספק לנו שלווה ומנוחה.

ברחבי הארץ ישנם לא מעט מקומות המגדירים את עצמם כספא לטיפוח הגוף. למעשה, רצוי לציין בגאווה ובקול כי הספא אינו מספק מנוחה ונועם רק לגוף אלא יש לו גם השפעה רבה על הנפש.

מחקרים מראים כי ביקור בספא איכותי עם מטפלים מקצועיים יכול להביא לתחושה נפשית מרוממת ומשפר את מצב הרוח לאורך שבועות. יש יתרונות רבים לטיפוח הגוף והנפש בספא ואודותיהם נפרט כעת.

יתרונות בריאותיים לביקור בספא

כאשר אנו מגיעים אל הספא, גם אם רק לטיפול קצרצר של שעה, אנו יכולים להנות ממגוון טיפולים חשובים. רבים נוהגים לחשוב כי ספא זה רק טיפולים של עיסויים למיניהם אך האמת היא שבספא מקצועי ואיכותי תוכלו גם לבצע טיפולים רפואיים חשובים כמו ניקוי רעלים, טיפולים קוסמטיים לעור הפנים, טיפולים רפואיים למיניהם ועוד.

האמירה כי ביקור בספא תורם הן לגוף והן לנפש נכונה מכיוון שבמבט אחד מהיר תוכלו לראות כי ישנם אנשים שיוצאים מטיפול שכזה ונערים מוארים וצעירים יותר, ממש כאילו יצאו מטיפול אצל מנתח פלסטי. אם המטפל שעבד איתכם הינו אדם מקצועי ויש לו את הידע והכוחות הוא יוכל לסייע לתחושותיכם והרגשתכם תוך טיפול של שעה.

בטיפולי הספא השונים תוכלו לטפח את עור הגוף, בדגש על עור הפנים. ישנם טיפולי פילינג, מסכות שונות אשר מזינות את העור ומספקות לו נוזלים וחומרים נוספים שיש לנו חוסר בהם.

טיפול פנים מסייע לעור ולפנים ונהוג לבצעו אחת לכמה חודשים. בטיפולים של ניקוי רעלים מתבצע למעשה תהליך המנקה את הגוף מרעלים שאנו צוברים לאורך היום וכלל לא מודעים אליהם. רעלים אלו גורמים לנו לחוש רע מבחינה בריאותית ורגשית ולאחר טיפול ממוקד תבחינו בהבדל כמעט באופן מיידי.

כיצד בוחרים לאיזה ספא ללכת ולמה צריך לשים לב?

בספא מתקדם תוכלו גם להנות ממתקנים נוספים כמו סאונה יבשה, סאונה רטובה, בריכות אדים, בריכה מחוממת, ג'קוזי ועוד. בעת הגעתכם אל הספא תקבלו תכנית טיפולים המתפרשת על כמה טיפולים שלעיתים יארכו כמה שעות או כמה ימים, תלוי בנוחות ובלוח הזמנים שלכם.

כאשר מגיעים אל הספא חשוב מאוד לבדוק מספר דברים כמו מקצועיות המטפלים, ניקיון המקום, זמינות הטיפולים ומגוון הטיפולים. נקודות אלו עשויות להישמע לעיתים קטנוניות אך למען האמת הן אלו שעושות את הביקור בספא למוצלח ומהנה. תהיו בטוחים שאם כל אחת מן הנקודות האלו תהיה מספקת עבורכם – אתם תרצו לשוב ולבקר בספא זה פעם אחר פעם וכמובן גם תרגישו ביתרונות הבריאותיים והנפשיים שנלווים לכך.

כמה עולה ביקור בספא?

מחיר הביקור בספא משתנה מספא אחד לאחר ולרוב המחיר קשור לסוג הטיפול שתבצעו. ישנם מגוון עיסויים וטיפולים ורובם נעשים סביב ה-250 שקלים אך לעיתים גם יותר. ניתן לבקש לקבל את המחירון של המקום או לקרוא על כך באתר הבית של ספא בהרצליה