אנחנו מסירים מעצמנו את כל המתחים שמתלווים למשימות היומיומיות בעבודה, מתמסרים אל הכאן ועכשיו, ונהנים מעיסוי מפנק. המוזיקה מלווה אותנו, השרירים הקפוצים מתחילים להשתחרר אט אט, והשגרה כבר לגמרי נראית כמו מציאות רחוקה.

כמנהלים ומנהלות, חשוב שנדע כיצד לשמור את העובדים שלנו רעננים ושמחים. סביבת עבודה שמפרה את העובדים, ושמראה הערכה והוקרה, היא כזו שגם נהנית מעובדים מסורים יותר בחזרה.

בספא 4 אול, נשמח לספר לכם כיצד ניתן לרתום את הספא לכדי יום גיבוש וכיף שיעניק לעובדים שלכם את הטוב ביותר.

מטרותיו של יום הגיבוש

יום גיבוש עובדים בסופו של דבר, נועד להשיג מטרות עסקיות.

מקום העבודה מבוסס על יכולותיהם ורצונותיהם של העובדים. וכדי להשיג את המטרות העסקיות, אז הרי שחשוב לטפח את היחסים עמם ולחזק את הקשר שבינם לבין מקום העבודה.

עם יום גיבוש בספא פור אול, אתם משיגים מספר מטרות במקביל.

שבירת שגרה

שבירת השגרה המשרדית האפורה ביום שכולו ספא והנאה, תחזק את הקשרים שבין העובדים לעובדים ואת הקשרים שבין המנהלים לעובדים. חיזוק הקשר, רק יסייע ליצירת סביבת עבודה נפלאה ופורייה.

יוקרת הארגון / החברה

עובדים עם גאוות יחידה אל מקום עבודתם, מספקים ערך מוסף חשוב, ומוכנים להירתם עבור משימות קשות ומאתגרות. קידום היעדים העסקיים של בית העסק שלכם, מתקשר בקשר ישיר גם עם התחושות האישיות של העובדים במקום עבודתם.

הוקרה והערכה

העובדים שלכם עובדים קשה, פועלים כדי להגשים את המטרות העסקיות, פועלים במרץ כשצריך ונינוחים כאפשר. זה הזמן שלכם להוקיר תודה ולהעריך את העבודה הקשה שהם מבצעים במסירות מדי יום ויום.

מגוון מתקנים ועיסויים לבחירה

בספא פור אול, אנו שמחים להעניק לכם את חווית הנופש האידיאלית.

מגוון מתקני נופש יחד עם עיסוי מפנק שנעשה על-ידי מעסים ומעסות מקצועיים אשר נבחרו בקפידה.

לצד חבילות ספא רגילות, תוכלו למצוא אצלנו חמאם טורקי מפנק, ובו תוכלו לגלות עולמות של בריאות, רוגע ושלווה.

בית המרחץ שלנו, יובא במיוחד מטורקיה, וזאת כדי להבטיח עבורכם את החוויה האידיאלית.

אפשרויות שדרוג

תוכלו למצוא אצלנו מגוון סוגי טיפול שונים.

בנוסף, אנו שמחים לייעץ ללקוחותינו על אפשרויות שדרוג נוספות ליום הכיף. כך למשל, ניתן לשלב בינינו לבין שירותי בר אקטיבי שישדרגו לאחר מכן את תחושת הנופש עם שפע של משקאות מרעננים.

נשמח לייעץ לכם

חברת ספא פור אול שמחה לספק ללקוחותיה את השירות הטוב ביותר עם מגוון מתקני ספא מפנקים, צוות מעסים ומעסות ושפע של אפשרויות שדרוג.

לקבלת מידע נוסף ניתן להשאיר לנו פניה באתר או ליצור עמנו קשר טלפוני.