למה נופש באילת חייב לכלול גם ספא?

אנחנו יכולים להתלונן על כך שהיא יקרה, אנחנו יכולים גם לטוס לחו"ל פעם בשנה, אך מה שבטוח הוא שאילת הייתה ונשארה יעד נופש מועדף על מרבית הישראלים. ייתכן שזו האווירה המדברית הקסומה, ייתכן שאלו המלונות המפנקים והשפע שבחדרי האוכל וייתכן שאלו מכלול של מרכיבים שיחדיו מציגים לנו את התמונה המלאה. כאן נרצה להתייחס לפקטור נוסף שישדרג לכם את כל החופשה.

שלבו יום כיף בספא כחלק מן החופשה

אנחנו אולי מסתכלים עליה בתור יעד של של בטן גב בלבד, אך העיר הדרומית בישראל יכולה גם להוציא מאתנו לא מעט אנרגיות. ההליכה לאורכה של הטיילת, הטיול הממושך במרכזי הקניות והפנאי וההליכה אל עבר חופים מרוחקים ושמורות טבע מרהיבות – כל אלו יכולים לגבות מאתנו לא מעט משאבים ולהוביל גם לשרירים כאובים.

אם כן, שילוב של שרירים כאובים עם זמן פנוי ואנרגיות חיוביות, הוא ללא ספק האווירה המושלמת לספא מהחלומות. כיום ניתן למצוא שפע של מרכזי ספא באילת, בין שהם ממוקמים במלונות המובילים ובין שהם נמצאים במרכזי טיפול פרטיים. להלן מספר יתרונות שיוכיחו כי שלוב יום ספא כחלק מן החופשה, הוא פתרון נפלא ובחירה מעולה.

לחיזוק הזוגיות

נופש הוא דרך נפלאה להשקיט את רעשי הרקע ולהתמסר לזוגיות עם בן או בת הזוג. המלון, האווירה הנינוחה, הבריכה ושפע מרכזי הבילוי, כל אלו הם מתכון מנצח להתמקדות אך ורק ביחסים. ספא שמשלב אווירה אינטימית וחוויה נינוחה ומרגיעה, יכול אם כן, להוות תוספת מצוינת ולהקנות לכם ולבני ובנות הזוג, חוויה שתהפוך לזיכרון מתוק ונפלא.

פעילות נופש מהנה

עד כמה שזה עשוי להישמע כמו 'צרות של עשירים', גם בזמן נופש שחוזר על עצמו עם אותן הפעלות בבריכה או במרכזי הבילויים, אנו עשויים לחפש אטרקציות נוספות שיגוונו לנו את השהות, ושיעבירו את זמננו בנעימים. הליכה לספא מפנק יכולה בהחלט להעניק את הפתרון הנכון בזמן הנכון, ולהשלים לנו את התמונה.

חידוש האנרגיות בגוף

מרגישים שאתם ישנים שנת ישרים ועדיין קמים מותשים ועייפים? ייתכן מאוד שהגוף שלכם מכיל כמות רבה של רעלנים שאינם מוצאים את דרכם החוצה מן המערכת. בעזרת עיסוי מקצועי ש'יסחט' את השרירים וימריץ את זרימת הדם, ניתן להביא להאצת סילוקם של הרעלנים והגעתם אל עבר הכליות. אחרי הספא, מומלץ להרבות בשתייה כדי שתוכלו להתפנות ולתרום ליציאתם של הרעלנים השונים. חלק מן התסמינים של סילוק הרעלנים, מתבטא בתחושת מרץ ורעננות גבוהה יותר.